Personální agentura práce

Jsme držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání podle ust. § 60 ods. 1 zákona o zaměstnanosti pro všechny druhy prací ve všech oborech, ve formě zprostředkování zaměstnání podle ust.§ 14 odst. 1 pism. b) zákona o zaměstnanosti UPCR-2019/33603/6

Pojištění proti úpadku ve výši 15.000 000 Kč 

Stali jsme se členy asociace poskytovatelů personálních služeb od 01.04.2018

Vaše důvěra se opře o zkušenosti našeho teamu

Personální agentura práce THERA Actio, spol. s r.o.

Nabídka jednorázové, krátkodobé, dlouhodobé brigády.

Nabídka i trvalého pracovního poměru.

Navrhneme Vám idividuální přístup a dopomůžeme Vám k pracovnímu růstu.

 

 

Název pozice Místo Směna Datum brigády Mzda

Personální agentura práce THERA Actio, spol. s r.o

Udžitelnost
  • Dokážeme Vám dle Vašich časových možností, 
  • přidělit krátkodobě i dlouhodobě, požadovaný 
  • počet zaměstnanců.
Flexibilita
  • Doplníme výpadky, jako jsou
  • dovolené, nemoci Vašich zaměstnanců
  • či nečekaný nárůst výroby.
Administrativa
  • Veškeré personální agendy přenecháte
  • nám a vy se pouze postaráte o naše
  • přidělené zaměstnance v praxi.

Zadání nezávislé poptávky

Našim cílem je, aby každý klient byl spokojen dle svých požadavků.

Připravíme cenovou nabídku, tak aby Vám vyhovovala i časovou flexibilitou a naplnila vaše očekávání.

Při společném setkání jsme otevřeni dalším požadavkům.

Kontakty

THERA Actio, spol. s r.o.
IČ: 04948050
Centrála
Komárovská 466 / 16
Komárov, 617 00, Brno
Pobočky
Brno
Komárovská 466/16
617 00 Brno - Komárov
Vladislava Poláková
Oblastní ředitelka pro Brno a Jihomoravský kraj
Ing. Ladislav Valášek
Jednatel

Partneři

Jsme partnerem Asociace poskytovatelů personálních služeb

Reference

FORUM STANY s.r.o.

S agenturou THERA actio, spol. s r.o. spolupracujeme 2 roky. Rádi bychom poděkovali celému týmu za vstřícnost a rychlé jednání při hledání jak stálých zaměstnanců, tak i brigádníků.

Bruco, spol. s r.o.

S agentrurou THERA Actio, spol. s r.o. spolupracujeme od její působnosti, vážíme si spolupráce, vždy nám pomohou vykrýt naše požadavky na poptávku, fungují velmi flexibilně a precizně, tímto bychom chtěli poděkovat celému týmu.

Lagermax spedice a logistika, s.r.o.

S agenturou Thera Actio, spol. s r.o. spolupracujeme od její působnosti, s agenturou je rychlá a rozumná domluva. Případné problémy nebo nesrovnalosti, řeší rychle a operativně dle přání a potřeb klienta.

THERA Energo, spol. s r.o.

Se společností THERA Actio spolupracujeme od začátku jejího působení na trhu a budeme spolupracovat i nadále, protože jsme zjistili, že nám poskytují ty nejlepší uchazeče o spolupráci. HR konzultantky pracují rychle a velmi profesionálně, aniž by ztratily lidský přístup jak k uchazečům, tak i k nám, jako zákazníkovi. Prostě výhoda malé společnosti, která ještě nestačila zkostnatět.

Fabory CZ Holding s.r.o.

S agenturou Thera naše společnost spolupracovala především na zajištění krátkodobějších brigádníků do skladu. Vždy se snažili splnit naše potřeby, ikdyž se jednalo o zajištění brigádníků prakticky ze dne na den. Jednalo se především o nekvalifikované pozice do skladu. Pár z nich k nám následně přešlo do kmenového stavu.

Irena Pípová
LARN Brno spol. s r.o.

Spolupráce mezi agenturou THERA Actio, spol. s r.o. a LARN Brno spol. s r.o. je na velmi dobré úrovni, korektní a s průběžnou informovaností o stavu poskytovaných služeb. Veškeré služby, které nám agentura poskytovala jsme byli spokojeni. Velmi pozitivně jsme hodnotili komunikativnost a vstřícnost zaměstnanců agentury.

Ing. Marika Sablová
Hortim – international, spol. s r.o.

S agenturou THERA Actio jsme zahájili spolupráci již v roce 2017. Najdete zde všechno, co má pracovní agentura splňovat: zkušenost, flexibilitu a především rychlou reakci "hned na zavolání". Také kladně hodnotíme to, že je společnost stabilní a v případě potřeby víme, na koho se obrátit. Naše objednávky jsou zajištěny velmi rychle. Oceňujeme zejména velmi dobrou komunikaci a spolupráci s týmem THERA Actio při vyhledávání zaměstnanců/brigádníků na pozicích, tak abychom neměli mezery v provozu. Pokud potřebujete rychlá řešení, můžeme tuto agenturu jen doporučit.

Lucie Plachá
VIAPHARMA s.r.o.

Se službami agentury jsme spokojeni, využíváme především služeb spojených s dočasným přidělením zaměstnanců. Jednání a přístup společnosti hodnotíme kladně, oceňujeme flexibilitu.

Miroslava Beranová
SPORTISIMO s.r.o.

Spolupráce s agenturou THERA Actio, spol. s.r.o. je na dobré úrovni. Služby agentury využíváme hlavně v době, kdy potřebujeme doplnit stavy zaměstnanců o brigádníky. Jedná se primárně o pozice skladník/retrakář. Vždy se nám zástupkyně firmy snažila vyjít maximálně vstříc a jednala velice rychle.